KANGALTÜRK- MADIMAK KANGAL ÇİFTLİĞİ
Bizi takip edin

Kangaltürk Hakkında

KANGAL ,Anadolu insanının yüzyıllar boyu çobanın yanında onun sürüsünü kötü niyetli kimselerden ve vahşi hayvanlardan korumuş bir köpek.. Kangallar insanın en yakın ve sadık dostlarının başında gelmekte, onun canını ve malını korumaktadır. Kangallar günümüzde de fabrikaların, villaların, evlerin, çiftliklerin, yazlıkların vb. korunması için bütün alarm sistemlerinden daha etkili olarak görev almaktadır.

www.KangalTurk.com.tr  Kangal ve Türk Çoban Köpeklerinin Üretimi ve Satışı ile hizmetinizdedir.

 

MADIMAK KANGAL KÖPEĞİ YETİŞTİRME ÇİFTLİĞİ OLARAK, MİLLİ KÖPEĞİMİZ OLAN KANGAL KÖPEĞİ YETİŞTİRİCİLİĞİ FAALİYETİNE 2004 YILINDA BURSA NIN KARACABEY İLÇESİNDE BAŞLADIK.FAALİYETTEKİ  15 YILLIK SÜRE İÇERİSİNDE , EN BAŞTA IRK KALİTESİ OLMAK ÜZERE ,GERÇEK SAFKAN KANGALIN BELİRLENMESİ, , ISLAH ÇALIŞMALARI ,TESİSLEŞME , KANGAL KÖPEĞİNİN TANITIMI, YAYGINLAŞMASI VE IRK KORUMA ÇALIŞMALARI YAPMAKTAYIZ. TEMEL MİSYONUMUZ KANGAL KÖPEĞİNİN ,BUGUN NET TANIMININ YAPILAMAMIS OLMASINDAN KAYNAKLANAN SORUNLARI AŞMAK ,KANGAL KÖPEĞİNİN NET TANIMINI YAPMAK VE TALEPLİLERE SECERELİ GERÇEK KANGALLARI SUNMAKTIR. TESİS DAHİLİNDE 50 , DOĞAL ORTAMDA (BUYUK VE KUCUKBAŞ HAYVAN SÜRÜLERİ ) 50 OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 100 KADAR KANGAL KÖPEĞİ İLE ÜRETİM VE YETİŞTİRME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. AYRICA BU ÇALIŞMALARIMIZ www.kangalturk.com.tr ADLI WEB SİTEMİZDE ŞEKİL BULMAKTA VE YAŞAMAKTADIR. 

 

Çiftliğimiz Bursa ili Karacabey ilçesinde bulunmaktadır. Çiftliğimizin adresi iletişim linkinde bulunmakta olup, Çiftliğimiz siz değerli müşterilerini her zaman ağırlamaktan onur duyacaktır.

Çitfliğimize gelme imkanı bulamayan müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine Kangal köpeği ve yavrusu gönderebiliyoruz. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 
 

We started our business under the name of Madımak Kangal Turk Farm in 2004 in Karacabey, Bursa. During those 15 years, while growing our national Kangal dogs, we also focused on the quality of the origin of them. We also worked on constructing the right building, introducing Kangals to people and saving the origin. Our mission is to overcome the problems which occur because of the mistakes made while introducing the Kangals and to grow the true origin dogs to Kangal lovers. Our growing business goes on with 50 dogs in the farm and also 50 dogs in the natural area ( with cows and sheep ). Besides, you can follow our works from our website www.kangalturk.com.tr .

 

            SAYGILARIMIZLA.ResimlerVideolar


Bu Sayfayi Sosyal Aglarda Paylasin


Copyright 2012 © ce-wap.com